Keletas patarimų žmonės, kurie mėgsta pirtį

Prekes pirtims

Jei dažnai lankotės pirtyje, turbūt žinote, kokias prekes pirtims verčiausia pasirinkti. Taip pat tikriausiai žinote, kokie yra kaitinimosi pirtyje reikalavimai ir taisyklės. Trumpiau tariant, reguliariai pirtyje besikaitinantys žmonės žino, kaip tai daryti pačiu efektyviausiu, saugiausiu ir tinkamiausiu būdu. Tačiau yra ir kita vartotojų grupė, kurie pirtį mėgsta, tačiau joje lankosi pakankamai retai. Tai įprastai lemia ir nemažai papildomų klaidų, kurios yra žalingos jų sveikatai. Todėl pateiksime jums keletą svarbių detalių, kurios turėtų padėti tokių klaidų išvengti ir savo laiką praleistą pirtyje, paversti kur kas malonesniu bei komfortiškesniu.

Taigi, pirmiausia turite suprasti, kad pirtis nėra smagi pramoga, kurią galima sieti su alkoholiu ar panašiomis „linksmybėmis“. Pirtyje reikėtų elgtis labai apgalvotai ir išmintingai. Į pirtį jokiu būdu negalima keliauti apsvaigus nuo alkoholio ar kitų medžiagų – priešingu atveju kiltų didelis pavojus ne tik žmogaus sveikatai, bet ir gyvybei. Taip pat nereikia pamiršti, kad toks nekaltas veiksnys kaip persivalgymas taip pat gali lemti daug papildomų sveikatos problemų.

Be to, svarbu, kad į pirtį keliautumėte ant savo kūno neturėdami jokių papuošalų ar kitų pašalinių daiktų, kurie įkaitę galėtų pažeisti jūsų odą. Pastebima, kad šią svarbią detalę pamiršta nemaža dalis vartotojų. Be abejo, pirtyje reikėtų apsaugoti ir savo galvą – tai galima padaryti dėvint pirčiai pritaikytą kepurę. Kadangi pirtyje vyrauja didelis karštis, nereikėtų persistengti ir su laiku, kurį praleidžiate pirtyje. Tai reiškia, kad negalima lenktyniauti, stengiantis pirtyje išbūti kuo ilgiau. Vienas seansas pirtyje neturėtų trukti ilgiau kaip dešimt ar penkiolika minučių. Ką jau kalbėti apie tai, kad jei jaučiate, kad jums yra pernelyg karšta, reikėtų persėsti ant žemesnės pirtyje esančios pakopos arba tiesiog padaryti pertrauką. Taip pat kaskart išėję iš pirties turėtumėte išgerti pakankamai skysčių – ir šiuo atveju turime galvoje vandenį. Pirtyje mūsų kūnas praranda labai daug vandens, todėl būtina atstatyti skysčių balansą, tokiu būdu apsisaugant nuo dehidratacijos. Kaip bebūtų, tai tikrai nėra vieninteliai svarbūs aspektai, todėl jei norite kaitintis efektyviai, pasidomėkite tuo, kas yra svarbiausia.