Kokios taisyklės nuomojant mašiną Kauno oro uoste?

Automobilio nuoma nuomos įmonėje yra geras sprendimas žmonėms, kuriems rūpi būti mobiliems, tačiau kurie neturi nuosavų automobilių arba dėl kokių nors priežasčių negali jais naudotis. Šiuolaikinių nuomos kompanijų pasiūla apima platų transporto priemonių pasirinkimą, įskaitant lengvuosius automobilius su mechaninėmis ar automatinėmis pavarų dėžėmis arba su papildomais patogumais, tokiais kaip GPS navigacija ar stogo bagažinė.

Atostogaujant ar vykstant darbo reikalais labai patogu išlipti iš lėktuvo oro uoste ir iškart įsėsti  į nuomojamą automobilį. Taip išvengsite maršrutinio autobuso ar kitos transporto priemonės ir sutaupysite laiko. Tai labai patogus sprendimas, tačiau, pasirinkę automobilio nuomos variantą iš automobilių nuomos įmonės, turite nepamiršti automobilį rezervuoti specialiai oro uoste.

Ieškodami ko nors internete ar telefonu, mes dažniausiai stengiamės palyginti skirtingus pasiūlymus, kad išsirinktume sau geriausią. Visi nori rasti geriausią pasiūlymą, ypač automobilio nuomą, kur automobilio rezervacija bus paprasčiausia.

Visus su automobiliu susijusius formalumus oro uoste tiesiogiai ir efektyviai vykdo kvalifikuoti automobilių nuomos darbuotojai. Todėl išvengsite stresinių situacijų, susijusių su automobilio nuoma atvykus, dažnai į naują vietą.

Automobilių nuoma galima įvykdžius konkrečios nuomos įmonės reikalavimus. Dažniausiai reikalaujama 21 metų amžiaus ir turėti vairuotojo pažymėjimą bent vienerius metus. Taip pat būtina turėti kitą asmens dokumentą, pavyzdžiui, asmens tapatybės kortelę ar pasą.Atsižvelgiant į poreikius, galima ir trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma.

Už transporto priemones, reikia sumokėti užstatą, kuris grąžinamas grąžinus transporto priemonę.

Automobiliams nėra nustatyta ridos riba, o tai yra puikus patogumas, nes daugeliui nuomos kompanijų galioja tokio tipo apribojimai. Taigi, prieš nusprendžiant naudotis konkrečios nuomos įmonės paslaugomis, verta atkreipti dėmesį į šį aspektą, nes tai reiškia papildomas išlaidas.

Rezervuodami taip pat galite pasirinkti kitą automobilio grąžinimo vietą nei paėmimas, bei automobilis gali būt jums pristatytas į jums reikiamą vietą bet kuriuo paros metu.